perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në italisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): lavorare, tornire, trattare, elaborare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian përpunoj, përpunoj në italisht, lavorare në shqip
përpunoj në italisht