perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përveç në italisht

Fjalë: përveç (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): eccetto, eccettuato, salvo, tranne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian përveç, përveç në italisht, eccetto në shqip
përveç në italisht

Fjalë të ngjashme

ves de ver boks klicko