perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në italisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): impazienza
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në italisht, impazienza në shqip
padurim në italisht