perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në italisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): finanziare, pagare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në italisht, finanziare në shqip
paguaj në italisht

Fjalë të ngjashme

në kohë kur isha i vogel