perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në italisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): busta, cappotto, corteccia, film, involucro, cappa, mantello, manto, pastrano, soprabito, tabarro
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në italisht, busta në shqip
pallto në italisht