perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pikë në italisht

Fjalë: pikë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): punto, goccia, gocciola, stilla, apice, apogeo, articolo, culmine, segno, stazione
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pikë, pikë në italisht, punto në shqip
pikë në italisht