perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në italisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): addome, epa, pancia, ventre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian plëndës, plëndës në italisht, addome në shqip
plëndës në italisht

Fjalë të ngjashme

banoj mohanty this is noizy