perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pluhur në italisht

Fjalë: pluhur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): polvere, cipria
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pluhur, qumesht pluhur, pluhur pjekje, pluhur pjekes, pluhur per pjekurina, pluhur per pjekje, pluhur në italisht, polvere në shqip
pluhur në italisht