perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në italisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): popolano, popolare, volgare, comune
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në italisht, popolano në shqip
popullor në italisht