perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në italisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): cancello, porta, portale, portone, casello, goal, gol, rete, scopo, uscio
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian portë, portë në italisht, cancello në shqip
portë në italisht

Fjalë të ngjashme

meda betohem mbys-f120h(db)