perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në italisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (12): potare, tagliare, taglio, ritaglio, sezione, tratto, aspettare, attendere, troncare, aspettativa, attesa, sperare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në italisht, potare në shqip
pres në italisht