perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në italisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (15): aspettare, aspettativa, attendere, attesa, accettazione, accoglienza, adozione, ammissione, approvazione, assunzione, banchetto, festa, ingresso, ricevimento, ricezione
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në italisht, aspettare në shqip
pritje në italisht