perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në italisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (24): cimentare, collaudare, esperienza, esperimentare, esperimento, pratica, provare, sentire, comandare, comprovare, dimostrare, indicare, ordinare, assaggiare, assaggio, campione, degustare, esemplare, gustare, saggiare, saggio, tentare, esibire, presentare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në italisht, cimentare në shqip
provoj në italisht