perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në italisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): affisso, bollo, francobollo, indizio, insegna, segno
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pullë, pullë në italisht, affisso në shqip
pullë në italisht