perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në italisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (14): autorevolezza, autorità, energia, forza, potenza, potere, vigore, delega, mandato, plenipotenza, procura, dominio, egemonia, padronanza
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në italisht, autorevolezza në shqip
pushtet në italisht