perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në italisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): baciare, bacio, bocca, faccia, baciarsi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në italisht, baciare në shqip
puth në italisht

Fjalë të ngjashme

saqlain mustaqe bie the ska