perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyes në italisht

Fjalë: pyes (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): chiedere, domanda, domandare, esaminare, esigenza, interrogare, quesito, questione, richiedere, richiesta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pyes, pyes vector, pyes pa wedding venue, pyes pa tauranga, pyes pa school, pyes pa kennels, pyes në italisht, chiedere në shqip
pyes në italisht