perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në italisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): boro, bosco, foresta, legna, legname, legno, selva, albero, forestale, selvatico
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në italisht, boro në shqip
pyll në italisht

Fjalë të ngjashme

erë rrustemi mimí de rosë