perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëllim në italisht

Fjalë: qëllim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (37): bersaglio, chiusura, disegno, fine, goal, gol, meta, mira, obiettivo, oggettivo, porta, progetto, proposito, scopo, segno, traguardo, destinazione, affare, argomento, articolo, cosa, coso, faccenda, materia, oggetto, soggetto, suddito, tema, disco, emblema, quadrante, scudo, idea, intento, intenzione, piano, veduta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian qëllim, qëllim në italisht, bersaglio në shqip
qëllim në italisht