perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në italisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): stalla, posato
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian qëndrueshëm, qëndrueshëm në italisht, stalla në shqip
qëndrueshëm në italisht