perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qaj në italisht

Fjalë: qaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): lamento, piangere, pianto
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian qaj, qaj rusi, qaj per dobesim, qaj murrizi, qaj moj nuse, qaj minushi, qaj në italisht, lamento në shqip
qaj në italisht