perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në italisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): chiaro, sereno
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian qartë, qartë në italisht, chiaro në shqip
qartë në italisht