perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qep në italisht

Fjalë: qep (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): cucire
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian qep, qep tile saw, qep tile cutter, qep resources investor relations, qep resources, qep midstream, qep në italisht, cucire në shqip
qep në italisht

Fjalë të ngjashme

flm gjithashtu lumë ne afrik