perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rilindje në italisht

Fjalë: rilindje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): rinascimento, rinascita, risorgimento, rinascimentale
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rilindje, rilindje partia socialiste, rilindje net regjistrohu, rilindje net, rilindje logo, rilindje foto, rilindje në italisht, rinascimento në shqip
rilindje në italisht