perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në italisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): esposto, favola, fiaba, narrazione, novella, racconto, rapporto, relazione, storia
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rrëfim, rrëfim në italisht, esposto në shqip
rrëfim në italisht