perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrënim në italisht

Fjalë: rrënim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): annientamento, distruzione, malora, naufragio, rovina, sterminio
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rrënim, rrënim në italisht, annientamento në shqip
rrënim në italisht