perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrah në italisht

Fjalë: rrah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (16): bastonare, battere, pestare, picchiare, sconfiggere, debellare, passare, sormontare, superare, vincere, bussare, colpire, cozzare, investire, percuotere, urtare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rrah, farrah gray, farrah franklin, farrah fawcett hair, farrah fawcett, farrah abraham wiki, rrah në italisht, bastonare në shqip
rrah në italisht