perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në italisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): collezione, fila, filare, governo, grado, ordine, rango, riga, schiera
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rresht, rresht në italisht, collezione në shqip
rresht në italisht