perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në italisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): pericolo, repentaglio, rischio, sbaraglio, azzardo
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në italisht, pericolo në shqip
rrezik në italisht

Fjalë të ngjashme

tortoise breshkë ngjarje e vertet