perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në italisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (15): abitare, alloggiare, campare, dimorare, esistere, risiedere, stare, vivere, mantenere, restare, rimanere, ritenere, tenere, divenire, diventare
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në italisht, abitare në shqip
rri në italisht

Fjalë të ngjashme

seksi femër var matin shi me gjak