perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në italisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (12): attorno, dintorno, circa, intorno, su, bicicletta, cerchia, cerchio, circolo, girone, ruota, tondo
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në italisht, attorno në shqip
rrotull në italisht