perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në italisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (32): difendere, parare, proteggere, riparare, tutelare, covare, preservare, ricoverare, salvaguardare, custodire, guardare, osservare, presidiare, sorvegliare, vigilare, conservare, mantenere, rimanere, riservare, serbare, tenere, trattenere, caldeggiare, puntellare, ritenere, sorreggere, sostenere, agire, comportarsi, riserva, salvare, stare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në italisht, difendere në shqip
ruaj në italisht