perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në italisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): accetta, ascia, scure
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian sëpatë, sëpatë në italisht, accetta në shqip
sëpatë në italisht