perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në italisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (13): turno, funzione, aggravio, carica, compito, dovere, impiego, obbligo, uffizio, favore, servizio, ministero, prestazione
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shërbim, shërbim në italisht, turno në shqip
shërbim në italisht