perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkatërroj në italisht

Fjalë: shkatërroj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (27): agitarsi, annientare, buttare, demolire, diroccare, radere, rovinare, sconvolgere, travolgere, annichilire, consumare, danneggiare, desolare, devastare, disfare, distruggere, estirpare, guastare, ledere, sciupare, struggere, fracassare, rompere, schiantare, spaccare, spezzare, viziare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shkatërroj, shkatërroj në italisht, agitarsi në shqip
shkatërroj në italisht