perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në italisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): amico, camerata, collega, compagno, conoscente, stretto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në italisht, amico në shqip
shok në italisht

Fjalë të ngjashme

fustana me grep tavë kosi recipe