perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në italisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): pubblico, società, associazione, comitiva, compagnia, lega, sodalizio, club, mazza
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shoqëri, shoqëri në italisht, pubblico në shqip
shoqëri në italisht