perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në italisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): allentare, esimere, liberare, rilasciare, riscattare, sbarazzare, sciogliere
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shpëtoj, shpëtoj në italisht, allentare në shqip
shpëtoj në italisht