perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në italisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): spada, sciabola
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shpatë, shpatë në italisht, spada në shqip
shpatë në italisht

Fjalë të ngjashme

djeg gruan jet li movies bredh english