perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpejt në italisht

Fjalë: shpejt (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): presto, prossimamente, veloce, mattiniero, mattutino, precoce, direttamente, subito
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shpejt, shpejt pc, shpejt me, shpejt kaluan 9 vjet, shpejt festove gili, shpejt festove, shpejt në italisht, presto në shqip
shpejt në italisht