perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shprehje në italisht

Fjalë: shprehje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (15): espressione, motto, parola, termine, vocabolo, locuzione, frase, modo, resa, restituzione, rimando, rimborso, ritorno, svolta, volta
Vlerësim:
(3.1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shprehje, shprehje te bukura, shprehje per shoqerine, shprehje per paqe, shprehje per miqesine, shprehje per librin, shprehje në italisht, espressione në shqip
shprehje në italisht