perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në italisht

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): sette
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shtatë, shtatë në italisht, sette në shqip
shtatë në italisht