perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në italisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (15): campagna, loro, paese, stato, atteggiamento, circostanza, collocazione, posa, posizione, postazione, sito, situazione, ubicazione, condizione, rango
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në italisht, campagna në shqip
shtet në italisht