perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në italisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): scultore
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në italisht, scultore në shqip
skulptor në italisht

Fjalë të ngjashme

në shkollë rregull treshi