perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në italisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): gesso, ingessatura, intonaco
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në italisht, gesso në shqip
suva në italisht