perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në italisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): adesso, mo’, ora, ormai
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në italisht, adesso në shqip
tash në italisht

Fjalë të ngjashme

kamera fshehur mbas are idiots