perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

telegram në italisht

Fjalë: telegram (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): cavo, fune
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian telegram, telegram vs whatsapp, telegram tribune, telegram messenger for nokia, telegram messenger for blackberry, telegram messenger, telegram në italisht, cavo në shqip
telegram në italisht