perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thellësi në italisht

Fjalë: thellësi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): abisso, altezza, fondo, profondità, suono, tenore, tono
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian thellësi, thellësi në italisht, abisso në shqip
thellësi në italisht

Fjalë të ngjashme

vit k aktivitet göteborg