perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në italisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): altro, diverso, secondo, differente, difforme
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian tjetër, tjetër në italisht, altro në shqip
tjetër në italisht