perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në italisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (16): campagna, contrada, paese, regione, terra, continente, terreno, area, campo, fondo, gente, mondo, motivo, pavimento, ragione, suolo
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në italisht, campagna në shqip
tokë në italisht

Fjalë të ngjashme

berber language phyll definition